KULTURA / Ostatní

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
2.3.2015

Reprezentační ples Slezské univerzity se blíží

OPAVA

V pořadí již osmnáctý ročník Reprezentačního plesu Slezské univerzity se nezadržitelně blíží, opavskou kulturní scénu doplní v pátek 13. března 2015.

Vše se odehraje pod patronací Asociace studentů a přátel Slezské univerzity v Opavě (ASPSU) od 20 hodin v prostorách Kulturního domu Na Rybníčku v Opavě.

Plesovým večerem bude provázet současný předseda Asociace studentů a přátel Slezské univerzity Ondřej Pupík. Ten nám také řekl, jak a kde se dají koupit vstupenky: "Prodej lístků bude zahájen od pondělí 2. března a bude probíhat každý den až do čtvrtka 12. března, kdy bude prodej už jen v dopoledních hodinách. Po uplynutí posledního čtvrtečního termínu bude možné dokoupit si případné zbývající lístky přímo na plese," říká Ondřej Pupík s tím, že vstupenky se budou prodávat v kanceláři ASPSU v budově Slezské univerzity na Masarykově třídě 37.

Otevřeno bude vždy od 10 do 12 hodin a od 14 do 16 hodin. "V případě, že by někomu nevyhovoval ani jeden z termínů, kontaktujte nás zprávou, pokusíme se Vám vyjít nějakým způsobem vstříc," vzkazuje předseda ASPSU.

Vstupenka s místenkou do hlavního sálu nebo přísálí vyjde na 200 korun, lístek bez místenky s možností usadit se na jakékoliv volné místo mimo hlavní sál a přísálí, za 150 korun. Po ukončení plesu, které je plánováno na sobotní druhou hodinu ráno, se uskuteční After party v Music Bar Jam.

Autor / zdroj: Martin Kůs

Doporučujeme

H & B servis.cz, s.r.o.

Velkoobchodní prodej a distribuce stavební chemie a zateplovacích systémů. Nabídka polyuretanových pěn, akrylátů, silikonů, tmelů, lepidel, těsnicích a lepicích pásek či spojovacího materiálu. www.habservis.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Křižovatka u Bredy v Opavě se změní v okružní

Křižovatka ulic Nákladní x Oblouková x Rybářská, která patří k nejfrekventovanějším v Opavě, se nově promění v okružní. Pracovníci technických služeb

Post

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály

Post

Táborsko v Opavě sahalo po třech bodech, ale nakonec prohrálo

V rámci vloženého kola zavítal tým Táborska na půdu slezské Opavy, kde po výborném výkonu prohrál 2:1. A znovu může hovořit o pořádné porci smůly.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.habservis.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.beautyexpo.cz

REKLAMA