KULTURA / Ostatní

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
2.3.2015

Reprezentační ples Slezské univerzity se blíží

OPAVA

V pořadí již osmnáctý ročník Reprezentačního plesu Slezské univerzity se nezadržitelně blíží, opavskou kulturní scénu doplní v pátek 13. března 2015.

Vše se odehraje pod patronací Asociace studentů a přátel Slezské univerzity v Opavě (ASPSU) od 20 hodin v prostorách Kulturního domu Na Rybníčku v Opavě.

Plesovým večerem bude provázet současný předseda Asociace studentů a přátel Slezské univerzity Ondřej Pupík. Ten nám také řekl, jak a kde se dají koupit vstupenky: "Prodej lístků bude zahájen od pondělí 2. března a bude probíhat každý den až do čtvrtka 12. března, kdy bude prodej už jen v dopoledních hodinách. Po uplynutí posledního čtvrtečního termínu bude možné dokoupit si případné zbývající lístky přímo na plese," říká Ondřej Pupík s tím, že vstupenky se budou prodávat v kanceláři ASPSU v budově Slezské univerzity na Masarykově třídě 37.

Otevřeno bude vždy od 10 do 12 hodin a od 14 do 16 hodin. "V případě, že by někomu nevyhovoval ani jeden z termínů, kontaktujte nás zprávou, pokusíme se Vám vyjít nějakým způsobem vstříc," vzkazuje předseda ASPSU.

Vstupenka s místenkou do hlavního sálu nebo přísálí vyjde na 200 korun, lístek bez místenky s možností usadit se na jakékoliv volné místo mimo hlavní sál a přísálí, za 150 korun. Po ukončení plesu, které je plánováno na sobotní druhou hodinu ráno, se uskuteční After party v Music Bar Jam.

Autor / zdroj: Martin Kůs

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Záchranáři zasahovali u dalších pádů z výšek

Během úterý zasahovali záchranáři v Moravskoslezském kraji u tří událostí, při nichž došlo k pádům z výšky s vážnými následky. Od soboty do pondělí p

Post

Areál koupaliště v Opavě se chystá na návštěvníky

Otevření Městského koupaliště v Opavě je letos naplánováno na neděli 17. června. Momentálně zde pracovníci Technických služeb Opava provádějí přípravn

Post

Vážně zraněný cyklista v Opavě

Týmy zdravotnické záchranné služby zasahovaly v pondělí večer u vážné nehody v Opavě. Před tři čtvrtě na deset byli operátoři tísňové linky 155 inform

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA