CESTOVÁNÍ / Hrady a zámky

Popis: Zámek v Hradci nad Moravicí.
Zámek v Hradci nad Moravicí.
21.8.2018

Hradozámecká noc nabídne kostýmované prohlídky či divadelní scénky

HRADEC NAD MORAVICÍ

Hradozámecká noc, která letos proběhne v noci ze soboty 25. na neděli 26. srpna, představuje památky v netradiční době a s netradičním programem. A na co se můžete těšit na zámku v Hradci nad Moravicí? Třeba na kostýmované prohlídky, divadelní scénky a poslech jedinečného luxusního komodového Polyphonu z konce 19. století.

Stalo se již tradicí, že poslední srpnovou sobotu se mnozí vydávají na hrady, zámky a ostatní památky, aby si užili krásný letní večer. K Hradozámecké noci, jejíž 8. ročník letos probíhá, se v Moravskoslezském kraji připojil zámek Hradec nad Moravicí.

Na zámku v Hradci nad Moravicí jsou připraveny večerní prohlídky na téma: Střípky ze života knížecího páru. Karel Max a Mechtilde 3x jinak. Můžete se těšit na několik scének, v nichž se Vám představí knížecí pár Lichnovských. Budete mít možnost prohlédnutí a poslechu jedinečného luxusního komodového Polyphonu z konce 19. století. Užijete si nejen noční atmosféru a slavnostně nasvícený zámecký areál, ale i pásmo swingových a muzikálových melodií od 19 do 20 hodin před průčelím Bílého zámku v podání Dechového orchestru Hradec nad Moravicí. Rezervace vstupenek je doporučena.

Autor / zdroj: Dagmar Šnajdarová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Unikátní výstava přibližuje vznik a vývoj Československa

Unikátní putovní výstavu nazvanou Republika československá 1918–1939 připravil Masarykův ústav a Archiv Akademie věd ČR a Středisko společných činnost

Post

Druhý útok lišky na člověka na Opavsku

Koncem května léčili na Infekčním oddělení Slezské nemocnice v Opavě ženu z Vítkovska, kterou kousla liška do nohy. Nyní se opavští specialisté staraj

Post

Hradozámecká noc nabídne kostýmované prohlídky či divadelní scénky

Hradozámecká noc, která letos proběhne v noci ze soboty 25. na neděli 26. srpna, představuje památky v netradiční době a s netradičním programem.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA