SPORT

Boleslav doma vysoko porazila Opavu
Fotbal 29.7.2019

Začátek utkání se pro domácí nevyvíjel dobře, už ve čtvrté minutě se prosadil René Dedič. Středočeši ale postupem času přebrali otěže a byli jasně lepším týmem, ještě do přestávky stačili zápas otočit.

Dukla v Opavě jen snižovala a vrací se bez bodu
Fotbal 12.5.2019

V rámci druhého utkání nadstavby se Dukla utkala s Opavou. Na slezském hřišti měli sice pražané několik jasných gólových šancí, ale během zápasu pouze stahovali náskok domácích a produktivnější Opava si ponechala tříbodový zisk doma.

Opava porazila Karvinou penaltou v nastavení
Fotbal 6.5.2019

Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, ale ve druhé minutě nastavení získala Opava možnost pokutového kopu, kterou zužitkoval Pavel Zavadil. Karviná mohla žehrat na předchozí neproměněné šance, ovšem z Opavy odjela bez bodu, zatímco domácí se znovu přiblížili záchraně.

Utkání mezi Bohemians a Opavou gól nepřinesl
Fotbal 18.3.2019

První poločas byl vyrovnaný, oba týmy v něm zahrozily jen po standardních situacích. Po změně stran začali klokani aktivněji, ovšem dobrou střelu Vaníčka dokázal vyrazit brankář Fendrich. Hosté postupem času hru zase vyrovnali a závěr navíc dohrávali v početní výhodě.

Opava se Slováckem remizovala
Fotbal 10.3.2019

Skvěle rozehraný měli důležitý duel se Slováckem fotbalisté Slezského FC. Po necelé půlminutě je totiž do vedení poslal Stáňa. Po změně stran ovšem hosté dvěma slepenými góly otočili skóre a alespoň bod pro Opavu zachránil svou trefou Tomáš Smola.

Společnost ISOTRA se stává hlavním partnerem prvoligového fotbalového klubu SFC Opava
Fotbal 20.2.2019

Společnost ISOTRA, působící na trhu stínicí techniky již více než 26 let, oznámila navázání dlouhodobé spolupráce s prvoligovým fotbalovým klubem SFC Opava.

Jablonec nevyzrál na Opavu ani na jaře
Fotbal 18.2.2019

Jablonec ani v druhém zápase nedokázal porazit opavského nováčka. V jarní odvetě se body na Střelnici dělily, když čtyři minuty před koncem srovnával na konečných 2:2 Smola.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Opava porazila Boleslav a přeskočila ji v tabulce
Fotbal 16.12.2018

Na prochladlém městském stadionu v Opavě při teplotě kolem nuly se střetli boleslavští fotbalisté se slezským soupeřem v posledním ligovém utkání kalendářního roku 2018. Opava po výhře svého soupeře přeskočila v tabulce a přezimuje devátá.

Liberec doma nestačil na Opavu
Fotbal 10.12.2018

Naposledy se týmy ve čtvrtém kole rozloučily nerozhodně 1:1. I tentokrát to vypadalo, že výsledek bude stejný, ovšem poté přišlo vyloučení Ševčíka a šest minut před koncem se prosadil Simerský. Domácí Slovan na branku Opavy nedokázal odpovědět a prohrál 1:2.

Zlín doma nezaváhal a porazil Opavu
Fotbal 25.11.2018

Zlínští začali po reprezentační přestávce na výbornou. Doma si poradili s Opavou v poměru 2:0. Skóre duelu otevřel ve 33. minutě Beauguel a hned na začátku druhé půle pak přidal druhý gól Pavel Vyhnal.

Grand Prix PEPA letos oslaví čtyřicítku
Sport 26.10.2018

Čtyřicátý ročník nejstarší soutěže svého druhu nejen v Evropě, ale pravděpodobně i na světě, Grand Prix PEPA Opava, se letos uskuteční v sobotu 3. listopadu ve Slezském divadle v Opavě. Na závodníky z nejméně 10 států i diváky opět čeká velmi atraktivní program.

Jablonec doma rozstřílel Opavu
Fotbal 19.8.2018

V novém ligovém ročníku Boleslavští na domácím hřišti vyhráli až na třetí pokus, ale za to pořádně. Prvoligového nováčka rozstříleli půltuctem gólů.

Liberec remizoval s nováčkem z Opavy
Fotbal 12.8.2018

Utkání skončilo po gólech Potočného a Kuzmanoviče z penalty nerozhodně 1:1, Opava tak získala první ligový bod. Vzhledem k průběhu utkání je dělba bodů spravedlivá.

Sparta porazila nováčka z Opavy
Fotbal 22.7.2018

Sparta vstoupila do nové sezóny vítězně. Na svém stadiónu porazila nováčka z Opavy, když o výsledku rozhodly ve druhém poločase branky Kangy a střela Tetteha, kterou si do branky srazil Svozil.

Opava znovu řádila. S Pospěchem v sestavě dobyla i Tábor
Fotbal 18.3.2018

Fotbalisté Slezského FC slaví na jaře druhé vítězství v řadě. Poté, co Opavští triumfovali na hřišti Sokolova, uspěli také v Táboře. Zápas hraný za hustého sněžení rozhodly góly Václava Jurečky a Davida Puškáče, který se trefil hned dvakrát. V základu SFC se objevil i Zdeněk Pospěch.